1 / 7
KAWASAKI Z750 ABS LEOVINCE AUSPUH NECARINET
3.300 €
30.06.2022 17:17

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

KAWASAKI Z750 ABS LEOVINCE AUSPUH

Километри:

35000

Extra cena za kesh.
3 kluca.
Germanski tablici.
Motorot se carini.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

KAWASAKI Z750 ABS LEOVINCE AUSPUH NECARINET

3300 €

SCHWARZMULLER MEGA 2012!

13000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам