Се продава куќа со плац во Гостивар
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 19:54

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

12

Квадратура:

750 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

750 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Борис Кидрич Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 куќа во близина на мега маркетот Монтенегро и бензиската пумпа Макпетрол
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Savo
Потврден огласувач
078222915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам