1 / 4
A4 2.5 tdi
1 €
08.07.2022 09:55

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

A4 2.5 tdi registrirano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

R
Потврден огласувач
070794410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам