1 / 1
Nov ženski točak CONNECT
7.500 МКД
30.11.2022 17:48

Битола / Битола

Nov ženski točak pink po boja,marka Connect. Star e neceli tri meseci. Vredi da se vidi.
Super e za devojcinja od 10 do 15 godini.

Poveke info na telefon (viber, what up) 4917630367925

Категорија: Спортска опрема и активности / Авантуристички спортови / Останато

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075295432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам