1 / 9
PRODAVAM STAN
По Договор
17.08.2022 09:37

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Senjak 2

Renoviran bez potreba od dopolnitelni investicii. Odlicna lokacija I pozicija. Informacii SAMO na tel 071270379. Na poraki ne odgovaram.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071270379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам