1 / 12
KTM sx250
5.700 €
01.12.2022 22:13

Битола / Битола

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Sx250

Ekstra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
075939371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам