1 / 6
igri na usb ili hard disk za sony ps 2 playstation 2
80 МКД
06.06.2022 19:11

Автокоманда / Скопје

Cena na 1 igra e 80 denari, a nad 10 igri cenata na edna igra e 60 denari. Hard diskot od 80gb e 850 denari, a od 120 gb e 1000 denari. Za nad 4 igri potrebno e igrite da idat na hard disk.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

Snimam, rezam igri, igra za ps1, sony playstation 1

100 МКД

iznajmuvam gradezna parcela za solarna centrala , vo Veles

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам