1 / 10
Mercedes c220d 1994
1.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 11:37

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се продава Мерцедес ц220 дизел, со механички бош, од опрема има: електрика на стакла, централна брава на далечинско, електричен шибер, електрични ретровизори и греачи, абс, серво волан. Нов Акумулатор, Проверка каде сакате, повеќе информации на 076/749-772 Аце

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075306386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам