1 / 1
ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ
99 €
Цената е фиксна
29.05.2023 15:17

Битола / Битола

Квадратура:

5730 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ НАОГА НА СТАРИОТ ПАТ КОЈ ВОДИ ОД ОРИЗАРИ ЗА КРКЛИНО ПОЗАДИ СТОВАРИШТЕТО БЛАМЕЈА инф 071-381-481

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
071381481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам