1 / 10
Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE
3.000 МКД
06.06.2022 20:38

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 12v - 1.3Ah so potenciometar za regulacija na vrtezi. Nameneta za graviranje, rezenje, cistenje, poliranje, brusenje, glodanje i busenje.
Vo kutija so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам