1 / 12
Apartment for Selling on John Kenedy/Se prodava stan vo Cair
100.050 €
06.06.2022 20:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

115 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

John Kennedy

Armagedon Capital is selling an apartment in Cair, on John Kennedy, the building is new, and the apartment is in a perfect condition

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Armagedon Capital
Потврден огласувач
072789681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам