1 / 3
PEUGEOT - V CLIC - 50cc
250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 22:25

Конче / Радовиш

Peugeot v clic 50 cc
Vo ispravna sostojba
Bez prevod

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
077761666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам