1 / 9
Kuka vo Velestovo
111 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 21:14

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Se prodava kuka vo izgradba na atraktivna lokacija vo s.Velestovo

Poveke info na
070/232-163
070/232-888

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

stef
Потврден огласувач
070232163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам