1 / 12
Се продава викенд куќа 127 м2 со дворно место 1900 м2
93.000 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 11:47

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

1900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Мигрос

Се продава викенд куќа од 127 м2 со дворно место од 1900 м2 на само 5 км од центарот на Битола.
Куќата е градена 2011 година со надворешна изолација и нова пвц дограма.
Распоред
Приземје- Салон, купатило, дневен престој со кујна и отворена тераса.
Кат- две спални соби, со салон, купатило и голем и мал балкон кон југ.
Помошен објект во дворот од 75 м2.
Три бунари за вода , санитарна топла вода од 200 л, систем капка по капка во дворот.
Соларни панели од 5 кв, плус ветерна турбина за самостојно напојување со електрична енергија.
Под-ламинат и плочки, одлична локација и ориентација,систем за мониторинг 24 часа поврзан со мобилен телефон.

Повеќе инфо на тел. 071/815-015 во агенцијата Делта Ин Битола секој работен ден.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ ТРУДОТ 34 М2 СО ДВОР 107 М2 И П.ОБЈЕКТ

25000 €

СЕ ПРОДАВА ДВОКАТНА КУЌА 180 М2 СО ПОМ.ОБЈЕКТ И ДВОР 180 М2

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам