1 / 3
Vodootporni iverici
3.000 МКД
30.09.2022 08:56

Битола / Битола

Se prodavaat dve vodootporni iverici, 223 x 122.
Cena 3000 denari po parce.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076889578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам