1 / 2
Се продава куќа во Гостивар
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 22:07

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Трифко Андоновски бр.2 Гостивар

Се продава куќа во Гостивар за цената и сите други информации на телефон 070 721 620

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070721620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам