1 / 6
Se prodava mesto
1 €
08.08.2022 19:02

Битола / Битола

Квадратура:

7200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I voda

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tomi
Потврден огласувач
075201878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам