1 / 8
Tovarno kombe Iveco Daily 35S12
10.500 €
07.06.2022 01:23

Струга / Струга

Se prodava tovarno kombe Iveco Daily 2.3 2009 god.Napraven golem I mal servis 4 novi gumi.
Elektrika na prozori,elektrika na retrovizori.
Servo volan dva originalni klucevi.
Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Azmi
Потврден огласувач
71612332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам