1 / 6
Yamaha Yz250F - 2017 - EXTRA ( bez nikakov vlog )
4.000 €
29.06.2022 08:44

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Yamaha YZ250 F - 2017 - (bez nikakov vlog) EXTRA

Motorot e bez mana i vlog......EXTRA
CENA 4000€
Tel 077 672 646
077 672 646

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

-oglas-
Потврден огласувач
078813111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам