1 / 10
Audi A6
6.799 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 15:33

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A6 3.0 tdi 233hp Quattro 2005 god vo odlicna sostojba so full oprema:

🔹️Parking senzori napred i pozadi
🔹️Big xenon
🔹️Adaptivni svetla
🔹️Keyless kluc otlkucuvanje/zaklucuvanje/startuvanje bez kluc,(dva orginalni kluca)
🔹️Soncev krov
🔹️Elektrika na podesuvanje na sedista
🔹️Memorija na sedista
🔹️Greaci na sedista napred i pozadi
🔹️Eletrika na retrovizori avtomatska promena na agol vo rikverc
🔹️Ambientalno osvetluvanje
🔹️Tempomat
...
set 4 letni i 4 zimski gumi
Poveke informaci na :
078731684

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам