1 / 8
VacSy Zepter
100 €
05.08.2022 11:44

Шуто Оризари / Скопје

VacSy Zepter Set za vakumiranje na hrana ili ovosje.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

jvc
Потврден огласувач
071262022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам