СЕ БАРА БАГЕРИСТ / SE BARA BAGERIST
1 €
12.08.2022 13:08

Велес / Велес

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара багерист со работно искуство за работа на терен околу Градско и Прилеп. Нудиме и превоз.

За подетални информации јавете се на телефон: 076 203 137.

Se bara bagerist so rabotno iskustvo za rabota na teren okolu Gradsko I Prilep. Nudime I prevoz.

Za podetalni informacii javete se na telefon 076 203 137.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Тргошпед Транс
Потврден огласувач
0038976224466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам