1 / 1
izdavam namesten stan vo strog centar, kaj "promaja"
200 €
07.06.2022 10:29

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Борис Кидрич

Stanot ima 3 prilicno golemi sobi , hodnik,terasa i wc . Stanot gi ima site potrebni uslovi , za sedenje no moze i nekoi elementi da se promenat po vasa zelba . Ne sum dostapen na navedeniot telefonski broj , za poveke informaciii kontaktirajte me na socijalnite mrezi ( Facebook , Instagram , viber )

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078264225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам