Kabel 4x25 , 4 x 25
90 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2022 16:12

Кичево

Se prodava nov neupotrebuvan industriaki kabel 4x25 aluminiumski dolzina 400m, visecki za na bandera.
90 denari metar.

078 311 714

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
076480810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам