1 / 1
MEGJUNARODEN I VNATRESEN PREVOZ NA RROBA I SELIDBI
1 €
06.08.2022 11:56

Битола / Битола

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO
Kombe so dimenzii
4.30m dolzina 1.7m sirina 1.9m visina
NOSIVOST 1050 KG
- 072 569 573

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Се продава од:

Vasil TPT
Потврден огласувач
072569573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам