1 / 8
TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA
6.300 МКД
13.000 МКД
14.08.2022 17:41

Куманово / Куманово

Марка:

Останато

Производ:

Qled - Oled

Големина:

102 cm (40 inch)

Se prodavaat socuvani TVC LED TELEVIZORI
so ORIGINALNI dalecinski.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


> 1. TVC LED 40" PHILIPS 40PFH4109/88 >OBICEN (Nema WI-FI,Nema LAN) .................6.300 denara<


> 2. TVC LED 48" HITACHI 48HB6W62A >SMART-TV (Ima WI-FI,Ima LAN) .......................13.000 denara<


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

💥 !!!! EXTRA CENA ZA ZEMENI DVATA(2) TVC LED ZA SAMO=17.500 DENARA !!!!💥
>>>>BEZ CENKANJE<<<<Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од: Претпријатие

ASTRA-MobTV
Dr.Ribar 14
Потврден огласувач
078412166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам