1 / 4
Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar
1 €
04.08.2022 17:14

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

19000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni i stambeni objekti.Cena po dogovor.Slobodni se tie sto ne se precrtani.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maria
Потврден огласувач
077991712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам