1 / 7
Garsoniera vo centar
1.300 МКД
15.08.2022 12:37

Струга / Струга

Se izdava garsoniera do crkvata sv GEORGIJA Na 3 sprat, vo zgradata nad Balkoprom. Garsonierata e kompletno opremena so kapacitet od pet legla. Cenata e po dogovor od 1300 do 1500 den, zavisno od period I broj Na osobi

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам