1 / 7
STELS GUEPARD 850 G-PE 2021
По Договор
29.07.2022 19:58

Тетово / Тетово

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

STELS GUEPARD

STELS GUEPARD 850 G-PE
2350km
-Najvisko nivo ma oprema
Napraven full servis pred 30km
Nov kais
KN sportski filter
Rollbar Extra verzija
Led
Vinc
Zastita pod motor
Vgradeno motorno kocenje
Dopolnitelni rezervoari
Motorot e vo top sostojba i seushte e pod garancija
Servisiran vo ovlasten servis
078 303 003

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам