1 / 8
Pioneer SA-770 pojacalo
2.000 МКД
Цената е фиксна
27.08.2022 10:14

Струмица / Струмица

Pojacaloto e skroz ispravno,se si funkcionira kako sto treba. 400w trafo.
Ima odredeni grebanici,no tehnicki e sosema ok.
Cenata od 2000 denari e fiksna.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам