1 / 1
Kupuvam BAOTIAN HAMACHI YIYING 50CC - 80 CC DO 450 EVRA
450 €
30.06.2022 09:00

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2013

Модел:

Baotian

Километри:

15000

Kupuvam vespa po moznost 4t
Ili 2t keeway hamachi
Do 450eur
077428181

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам