1 / 7
Se prodava kamp prikolka Brako
300 €
29.07.2022 11:48

Прилеп / Прилеп

Se prodava kamp prikolka Brako vo odlicna sostojba. Malku koristena. Prikolkata gi ima site dokumenti. Moze da se vidi vo sekoe vreme... Informacii 078404179

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
076945222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам