1 / 5
Wv scirocco 20 tdi
8.888 €
Денес 09:09

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Scirocco

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Scirocco 2.0TDİ

Full Oprema

Park Senzori (PDC)

Sport Comfort Amortizeri

Greaci na Sedista

Atest Folii

Navi(2021/Europe)

6 Birzini

Komandi Na volan

AUX/Bluetooth

Senzor za dozd

Senzor za svetla + Coming/Leaving Home

Servisiran Pred 2 Dena Ulje i Site filtri rebrasti SKF set. klinasti nov akumlator 4novi gumi denes
denes reg cela god zelen karton
Top Sostoyba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NF
Потврден огласувач
070215362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам