Se prodava Baldahin/Tenda za prikolka od 5.30-6 metra
270 €
04.09.2022 23:42

Карпош / Скопје

Prodavam dosta socuvana Tenda za prikolka. Nemam shipki za nea.

Kontakt 075400939 Aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075.400939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам