1 / 9
Citroen Berlingo Multispace 1.4 -03
2.200 €
12.07.2022 15:49

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Citroen Berlingo Multispace 1.4 benzin, 75 ks, 2002 god., izminata registracija, vo dobra sostojba…
ZA ZAMENA CENATA E 2700€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
71360201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам