1 / 12
Roletni Komarnici
1 €
21.03.2023 15:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка и монтажа на ПВЦ и Алумински ролетни
Изработка и монтажа на Роло Комарници,Плисе,Фиксни,Комарник Врата,Венецијанерки ....

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077645629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам