1 / 8
GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND
1.990 €
13.08.2022 08:43

Куманово / Куманово

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA VO CH REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN RABOTI BESPREKORNO DIZEL MOTOR FEGUSON RESERVNI DELOVI ZA NEGO VO SEKOJA APOTEKA !!!!!! POVOLNO POVOLNO

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

m,n
Потврден огласувач
070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам