1 / 3
Dizni dizna Injector Audi a4 0414720214 PDB013 038130073AR
9.000 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2022 19:53

Конче / Радовиш

Испраќам по карго    

Марка:

Audi

Модел:

a4 2000-2004

Tип на делови:

Мотори

Se prodava dizni za audi A4 2000-04 96kw 3vo %100ispravna sostojba 4tata %30 so broj: 0414720214
PDB013
038130073AR

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mustafa
Потврден огласувач
070806452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам