1 / 1
Se prodava gradezno zemjiste na industriski pat
13.000 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 22:57

Битола / Битола

Квадратура:

950 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava gradezno zemjiste 950 kvadrati na industriski pat so sredena dokumentacija cenata ne e fiksna
Info 075424861

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Polovni Avto Delovi
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам