1 / 9
ALUMINIUMSKI 16 5 X 100/108 BANDASI BANDAZI БАНДАЖИ БАНДАШИ
4.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 13:54

Градско / Велес

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 5 дупки

Germanski...
Solidna sostojba...
16
6.5j et42. centar 57.1mm
5x108 ili 100 ???
Passat Audi Golf Buba.... VW .. Seat Skoda
More zamena za celicni *16* 5x112 *vw*
Info Viber +38970817050 krste

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Krste
Потврден огласувач
0038970817050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам