1 / 3
Dukan vo centar na Veles
1 МКД
23.11.2022 18:48

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo centar, povolno!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Bore
Потврден огласувач
070221057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам