1 / 5
Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6
22.000 €
Цената не е фиксна
20.01.2023 22:20

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG Camera 360 3Zone Climatornik Park Pilot Euro Kuka Adaptive Cruise Control Navigacija Novi Gumi AluFelni Distronic 2014/15
070310281

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Behar
Потврден огласувач
070310281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам