1 / 10
zvucnici JBL E30
11.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 18:11

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

https://www.facebook.com/groups/842124779524821/permalink/1248400825563879/
Specifications
Type: 2 way, 2 driver loudspeaker system

Frequency Response: 50Hz to 20kHz

Power Handling: 70W

Recommended Amplifier: 125W (maximum)

Crossover Frequency: 4000Hz

Impedance: 8Ω

Sensitivity: 88dB

Bass: 1 x 170mm polyplas cone

Tweeter: 1 x 19mm titanium dome

Enclosure: bass reflex

Dimensions: 381 x 225 x 318mm

Weight: 7.5kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070983472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам