Vozač za EU za Slovenska firma
3 €
27.11.2022 22:35

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti ili bez se vozi Slovenija-Avstrija-Germanija-Benelux
Informacii na Tel ili Viber
+38641883098 ViktorКатегорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
+38641883098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам