1 / 7
Se prodava Iphone 7 Plus!!
7.500 МКД
Цената не е фиксна
04.08.2022 11:15

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7 Plus

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Iphone 7 plus.
Bez grepka mnogu socuvan.
Nova originalna baterija.
Batery health 100%
Mozna e zamena so moja doplata.
Povekje info Viber ili Whatsapp

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

XxX
Потврден огласувач
078982633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам