1 / 5
apartman vo mavrovo
75.000 €
26.09.2022 18:06

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

67 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort.
Se naoga na prizemje i e na najbliska tocka od samo 20 metri do ski terenite .
Prazen, nevseluvan, so dopolnitelno staveno podno greenje
Dopolnitelno se prodava i parking mesto
Za site informacii 078666663

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078666663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам