1 / 1
mercedes 190
1 €
08.06.2022 09:15

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1986

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

53 kw / 72 ks

Kласа на емисија:

Останато

solidno vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile Stojanov
Потврден огласувач
070218176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам