1 / 9
Alfa Romeo Mito 1.4TB
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2022 10:23

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

MiTo

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ALFA ROMEO MiTo, 1.4 TB (turbo benzin) 155 konjski sili, proizvedeno 2008 godina, modificirano vo Strauli motors vo Zurich, fabricka full oprema,
https://straeulimotorsport.ch/

Xennon osvetluvanje, Klimatronik, Komandi na volan, Fabricki sportski pedali, Carbon, Parking senzori, Chrome paket, PIONNER RADIO so touch displey, bluetooth, aux, smeneto celo ozvucuvanje, sportski spirali,

Beta Eta aluminiumski bandazi, sportski izduf od grana, Brembo diskovi so ladenje napred i pozadi.

Telefon za kontakt 072/303-734 Nikola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076 / 438-827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам