1 / 1
KUPUVAM VIKENDICA
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 15:10

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

veles

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo.
Vo okolina na Veles ili pobliskite sela vo blizina na opstinata.

Info: 075/323-753.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

oglasuvac
Потврден огласувач
075323753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам