1 / 12
SOBNI VRATI I LAMINAT
333.333 МКД
30.11.2022 11:06

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka i montaza na sobni vrati po merka, Farban medijapan i CPL folija! Prodazba na vlezni metalni vrati !! Prodazba na laminat, debelina 8mm, 10mm i 12mm, AC3, AC4 I AC5 !!

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075440233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам